Nuo vizitinės kortelės iki lėktuvo

500 000 EUR

Inga Irena Kindurienė, UAB „Balt Core“ įkūrėja ir bendrasavininkė, jau penkerius metus - BNI Amber narė. Inga Irena savo įmonę įkūrė drąsiai, startavo energingai, dirbo atsakingai ir atidžiai planavo ateitį. Sužinojusi apie BNI, pirmiausia nusistebėjo: kaip rimti verslininkai, turintys tiek daug įsipareigojimų, randa laiko narystei verslo rekomendacijų klube? Juk tai ne šiaip vieta laikui praleisti. Tai atsakomybės reikalaujantis darbas, nes tavo sėkmes ir nesėkmes stebi daugybė klubo kolegų, rekomendacijų partnerių. 

Sakyk „TAIP“ galimybėms 

Priežasčių netapti BNI nare buvo pakankamai: dar tik kuriamas įmonės įvaizdis, darbų krūvis ir neįtikėtinas darbų tempas, nerimas dėl ateities, baimė kalbėti viešai. O ir verslo partneris prasitarė, kad nėra tikras dėl būtinybės skirti net ir trumpiausią laiką kažkam, kas nesusiję su verslo poreikiais. Tačiau Inga turėjo savo nuomonę: „Būtent tai – labiausiai susiję su mūsų verslo poreikiais!“ ir tarė drąsų  „TAIP“ šiai galimybei. 

Nuo kortelės iki lėktuvo 

„Jei pritari organizacijos vertybėms, nuoširdžiai veiki ir sieki rezultato – neišvengiamai pasieksi tikslą“, sako Inga. Todėl tapusi nare, dėl BALT CORE ėmė dirbti dar uoliau. Žinomumas, pasitikėjimas, pelningumas – pirmųjų trejų BNI metų užduotis Inga sugebėjo pasiekti per pusmetį ir tapo lyderystės komandos dalimi*. 

„Ko gero, pirmuosius BNI metus prisiminsiu kaip plačiai atmerktas akis ir mokymąsi:  iš klubo partnerių, iš knygų, BNI Lietuva mokymų“, sako Inga Irena. Anot jos, būtent BNI Amber klubo kolegos paskatino imtis didesnių projektų, drąsiau prašyti rekomendacijų ir užtikrintai pristatyti BALT CORE didesniems verslams, tad kai rekomendacijų dėka BALT CORE gavo naują projektą – reklaminį privataus lėktuvo apklijavimą - klubo kolegos šią naujieną pasitiko su ovacijomis. Šiandien ji šypsosi, prisiminusi, kaip džiaugdavosi vizitinių kortelių užsakymais... 

Į aukščiausią kalną - neviena 

„BNI padėjo suprasti, kad esu tikra lyderė, mėgaujuosi galimybe suburti bendrai veiklai kolegas, imuosi atsakomybės ir aistringai siekiu rezultatų. Tikiu, kad viską galima pasiekti, jei tik pakankamai stipriai nori ir kantriai dirbi. Todėl gavusi vieną didžiausių savo karjeroje užsakymų ir supratusi, kad greičiausiai nesugebėsiu jo įgyvendinti, susvyravau tik akimirkai. BNI garantuoja tokį platų partnerių tinklą, kad abejonėms čia vietos nėra. Ar bereikia sakyti, kad projektas pavyko? Tikrai taip, rezultatus padangėje matė visa Lietuva, o šia sėkmės istorija kartu su kliento atsiliepimais dalinausi tiek su BNI Amber, tiek su projekto partneriais – kitų BNI klubų nariais.” 

Įkvėpta to, ką gali ši bendruomenė, Inga Irena suorganizavo BNI Lietuva Tarpskyrinės rinkodaros verslų bendradarbiavimo renginį, kuriame drąsiai tarė “Į kalnus nuo šiol eisime kartu”, po kurio dalyviai dar ilgai dalinosi patirtimis, pažintimis, ekstremalių išbandymų ispūdžiais ir renginyje gimusiomis idėjomis.  

Givers Gain veikia! 

Šiandien Inga Irena didžiuojasi savo darbo rezultatais BNI. BALT CORE iš BNI rekomendacijų papildomai uždirbo jau daugiau nei 500 000 Eur papildomų pajamų, kliento krepšelis išaugo daugiau nei 20 kartų! Klientų sąraše – holdingai, įmonių grupės ir prekybos bei paslaugų tinklai. Tuo tarpu Inga Irena BNI kolegoms taip pat padėjo sugeneruoti beveik milijoną eurų  pajamų. O BALT CORE persikėlė į naujus – savus, šviesius, didelius – namus ir yra pasiruošę dar didesniems projektams, svaiginančiam aukščiui ir įkvepiančiam verslo skrydžiui. Kartu su BNI.

 

Lyderystės komanda* yra grupė narių, renkama vienai kadencijai (vieneriems metams), kurie skyriaus viduje turi tam tikras roles, tobulina savo lyderystės gebėjimus ir yra atsakingi už skyriaus valdymą ir organizavimą. Lyderystės komandos nariai dirba kartu siekdami vieno tikslo - padėti vieni kitiems pasiekti geriausių rezultatų savo versle.