Pagalba viena kitai, visapusiškas palaikymas ir šiltas bendravimas padeda sukurti ir įgyvendinti naujus projektus!

 

Valdonė Valienė UAB „Vitae Litera“ vadovė ir Džiuljeta Vėbrė, įvaizdžio dizainerė, kirpėja-stilistė, susipažinusios moterų skyriuje BNI Hanza, kartu sukūrė sėkmingą projektą. Abi labai džiaugiasi prisijungusios prie išskirtinio klubo, kuriame susirenka įvairūs nišiniai ir augantys verslai. Šis verslių ir pozityvių moterų klubas skatina veikti ir motyvuoja būti labiau matomoms.

Grožio specialistams skirto kalendoriaus projekto idėją Džiuljeta su savimi nešiojosi jau kurį laiką. Moteris ieškojo būdų, kaip padaryti, jog grožio salono procedūrų rezervacijos laikas, aprašymai ir kita aktuali informacija atsispindėtų viename kalendoriuje. Ji ieškojo leidyklos, kuri jai padėtų paruošti kalendorių spaudai ir jį išleisti. Džiuljetos ir Valdonės, kuri specializuojasi būtent leidybos srityje,  partnerystė užsimezgė vieno individualaus susitikimo metu. Jos puikiai prisimena šį lemtingą susitikimą, kai aptarinėdamos jau išleistas knygas, sutarė ir dėl bendradarbiavimo, įgyvendinant grožio meistrams specializuoto kelendoriaus projektą. Taip jos kartu sukūrė viršelį, suderino visas detales ir galiausiai spalio mėnesį išleido kalendorių, kuris buvo išparduotas vos per vieną mėnesį.

Dizainerė Džiuljeta džiaugiasi, kad su Valdone pavyko sukurti tiek verslo, tiek artimus asmeninius ryšius ir bendromis jėgomis įgyvendinti projektą. „Prisijungimas prie BNI organizacijos atnešė didelius pokyčius ne tik versle, bet ir paskatino vidinius pokyčius: praplėtė akiratį ir suteikė motyvacijos padaryti tai, kas buvo ilgai atidėliojama.“ Valdonė taip pat yra labai patenkinta naujai atrastomis galimybėmis ir bendru projektu, naujais kontaktais ir draugyste. „BNI Hanza klubas man patinka labiausiai iš visų: čia narės tikrai visada padės viena kitai.