Pasikliauju Givers Gain® filosofija

105 000 €

UAB ,,Audito gairės" jau 20 metų vadovaujanti auditorė, BNI Memel narė - Loreta Rupeikienė, save pristato kaip labai veiklų žmogų. Tai įrodo ir  per jau beveik dvejus trukusią narystę pasiekti rezultatai: didžioji dalis rekomendacijų virto užsakymais ir sugeneravo 105.000 eurų pajamų. Tuo tarpu gausus skaičius rekomendacijų, kurių pašnekovė negailėjo savo BNI® kolegoms, padėjo sugeneruoti daugiau nei 1.5 milijono eurų!

,,Su „Citadelės“ banko direktoriumi susitikom bendradarbiavimo komandoje. Jis papasakojo, ką gali pasiūlyti, o aš turėjau tokį klientą, kuris užsiima žemės ūkiu ir jam ,,mirtinai” reikėjo banko paskolos, nemažos sumos. Tai mūsų ,,pirmas blynas” su Linu Rubiu, kuris sugeneravo 370.000 EUR.”

BNI® sėkmės paslaptį L. Rupeikienė įvardina skyriuje veikiančias bendradarbiavimo komandas: „Čia lengva sužinoti, kaip galime padėti vieni kitiems ir taip sudaromos galimybės efektyviam darbui. Todėl mano tolimesni tikslai - padėti sugeneruoti naujus užsakymus ir pajamas BNI® nariams bei tęsti jau pradėtų projektų darbus.“ 

Paklausta apie narystę BNI Memel, atsakė:

,,Į BNI® atėjau iš smalsumo. Iš karto radau bendraminčių, o dabar esame ne tik verslo, bet ir draugų kolektyvas. Tas betarpiškas bendravimas man labai smagus.”