Pozityvumas padeda įveikti nesėkmes ir lengviau pasiekti sėkmes!

200 000 €

Olga Petrovska, įmonės MB „Buhalterija internetu“ įkūrėja ir entuziastinga skyriaus BNI Ąžuolas narė jau penktus metus. Olga visuomet spinduliuoja optimizmu, užkrečiančiu juoku ir žavesiu. Džiaugiasi būdama BNI bendruomenės dalimi, nes ji pati atrado kelią į BNI organizaciją, kuris atnešė jai didelius pasiekimus.

Specifinės ir gana sudėtingos verslo srities savininkė Olga gali didžiuotis, nes bendruomenei pasiūlė visiškai novatorišką sprendimą – buhalterijos paslaugas nuotoliniu būdu. Kaip pati mėgsta pašmaikštauti: „Jei esate nusivylę savo buhalteriu, Jums gali padėti buhalterija internetu“. Tai nuostabi idėja ir paslauga, kai visais dokumentų tvarkymo ir finansinės atskaitomybės klausimais yra pasirūpinama už Jus nuotoliniu būdu. Olga neslepia, kad pati verslo ir įstojimo pradžia buvo kukli ir nedrąsi, bet BNI organizacijos Ąžuolo klubo nariai padėjo teisingai orientuoti verslo plėtrą, reklamą, klientų paiešką. Dabar verslininkė gali džiaugtis turėdama jau virš 200 000 Eur sugeneruotų papildomų pajamų ir net 80% klientų atėjusių iš rekomendacijų, būtent, BNI dėka.

„Negana tik vystyti verslą, būtina domėtis, mokintis ir siekti savo svajonių.“

Verslininkė paklausta, kokį patarimą duotų kitam jaunam verslininkui, atsako, kad „narystę BNI organizacijoje reikėtų vertinti ne tik kaip vietą susitikti ir bendrauti su bendraminčiais, bet ir kaip vieną iš pardavimų kanalų, į kurį reikia investuoti ir laiko, ir pastangų. Tik tuomet BNI rezultatai atitiks įdėtas pastangas“. Tapti sėkminga verslininke jai padėjo teisingai sudėlioti prioritetai ir Vinstono Čerčilio mintis: „Sėkmė susideda iš žingsniavimo nuo vienos nesėkmės prie kitos, neprarandant entuziazmo“.