Prekės ženklas, gimęs rytinių pusryčių metu - KAIP TU by SERGE GANDZUMIAN

Seržas Gandzumianas ir Urtė Bujevičiūtė – žymus dizaineris ir drabužių gamyba bei pardavimu užsiimanti verslininkė – šiandieną džiaugiasi jau daugiau nei pusę metų gyvuojančiu ir sparčiai besiplečiančiu drabužių prekės ženklu KAIP TU by SERGE GANDZUMIAN. Idėja susijungti šeimyninio verslo prekiniam ženklui KAIP TU? su dizaineriu Seržu Gandzumianu kilo ir buvo išplėtota BNI susitikimų metu.

Seržas su Urte pirmą kartą susitiko rytiniuose pusryčiuose BNI Nemunas klube. „Pirmasis prie manęs atsargiai priėjo Seržas. Tačiau jau pirmo pokalbio metu pamačiau, kad kažkas gero gali išeiti“, - dalinasi prisiminimais jaunoji verslininkė.

„Atsimenu, kai pirmą kartą Seržas atėjo pas mus, kruopščiai apžiūrėjo kiekvieną gaminį, kiekvieną siūlę ir tik tada atsisėdo kalbėtis.“ – priduria Urtė. „Iš anksto pasidomėjau, kokiu principu dirba Urtė. Supratau, kad tai šeimyninis verslas, tad bus greiti rezultatai ir šilti santykiai“, - sako Seržas.

Seržas, įvertinęs Urtės teikiamas paslaugas, suprato, kad praleisti galimybės negalima ir pasiūlė apjungti jėgas. „Iš mūsų kaip gamintojo pusės buvo noras ne tik išlaikyti prekės ženklo vardą, bet ir jį sustiprinti. O žinomo dizainerio vardas ir ilgalaikė patirtis būtent tai ir leido“, - sako Urtė. „Jeigu pavadinimas būtų blogas, aš nebūčiau prisijungęs, arba būčiau jį pakeitęs“, - juokiasi dizaineris. „Aiškiai mačiau tai, ko noriu. Tad labai džiaugiuosi, kad visa kūrybinė pusė: tiek drabužių dizainas, tiek logotipas, tiek visas vizualas teko man“, – džiaugiasi Seržas.

Urtė su Seržu neslepia, jog BNI Lietuva prisidėjo ne tik prie sėkmingo verslo plėtojimo, bet ir leido užmegzti šiltus santykius su kitais BNI nariais: „BNI Nemunas - kaip šeima. Nariai visada noriai bando padėti, ir suteikia vertę, kurios negalima išmatuoti jokiomis sistemomis ar statistikomis. Čia susirinkę žmonės iš skirtingų verslų, su skirtinga patirtimi. Gavau vertingą patirtį ir iš BNI narių, ir iš mokymų“, - dalinosi Urtė.

„Kai kurie žmonės, su kuriais susitikau BNI susitikimuose, sakė, jog  gyvenime nebūtų priėję prie manęs. O dabar jie ne tik mano partneriai arba užsakovai, o aš jų, bet mes ir puikūs draugai. Čia atsirado kitokių galimybių, netikėtumų ir siurprizų teigiama prasme“, - priduria besišypsodamas žymus dizaineris.

Iš KAIP TU by SERGE GANDZUMIAN kolekcijosIš KAIP TU by SERGE GANDZUMIAN kolekcijos