Prisijungus prie BNI verslas išaugo 4 kartus

83 000 €

„Jau pirmą kartą apsilankęs klube pasijutau kaip savas! Taip savo sėkmės istorijos pasakojimą pradėjo BNI Geležinis vilkas narys Miroslav Abramovič, UAB ,,Ateities rinkodara“ plėtros vadovas. Antrus metus skaičiuojantis narys po pirmo apsilankymo BNI klubo susitikime iš karto pajuto, jog BNI yra puiki terpė vystyti verslą: „supratau, kad BNI yra sistema, kuri veikia jau daugiau kap 35 metus, ir žmonės tikrai nesirinktų čia kas savaitę, jeigu negautų iš to naudos. Kadangi anksčiau nesupratau, kaip ši sistema veikia, nusprendžiau išjungti savyje bet kokį skepticizmą ir mokytis iš geriausių. Kitaip tariant, mažiau galvoti - daugiau daryti“.

 

Verslas išaugo 4 kartus

Prisijungus prie BNI M. Abramovič pavyko pritraukti daug naujų klientų, kurie šiuo metu generuoja užsakymų daugiau nei bet kada anksčiau. Per 2 narystės metus BNI padėjo jo verslui išaugti net 4 kartus. Verslininkas atskleidžia, kad per paskutinius 12 mėnesių jam pavyko sugeneruoti 71 000 EUR pajamų, per visą narystės laikotarpį - 83 000 EUR, o kartu su partneriu, kuris yra kitame BNI klube, įmonė sugeneravo jau virš 160 000 EUR. Be to Miroslav džiaugiasi, kad BNI nariai ir įvairūs mokymai padėjo įveikti ir ne vieną verslo vystymo iššūkį.

 

Asmeniniai pokyčiai

Kaip vieną didžiausių savo sėkmės istorijos momentų verslininkas įvardija taip pat ir asmeninį augimą bei BNI vertės supratimą. Miroslav atvirauja, kad BNI padėjo atsikratyti viešo kalbėjimo baimės bei išmokė profesionaliai pristatyti save ir savo įmonę. Kaip asmeninį pokytį Miroslav įvardijo ir draugų rato pasikeitimą: BNI bendruomenėje pavyko užmegzti naujų pažinčių, kurios peraugo į bendradarviavimu grįstą draugystę, kai kolegos nuoširdžiai dalinasi savo verslo vystymo patirtimi ir patarimais.

 

BNI narystės vertė

Paklaustas, kas jį skatina aktyviai įsitraukti į skyriaus veiklą ir padeda tobulėti BNI veikloje, su džiaugsmu atsakė: ,,man labai vertingos ne tik BNI narių sėkmės istorijos, bet ir narių nesėkmės istorijos, kuriomis nariai pasidalina savo skyriuje“. Kitų patirtys Miroslav įkvepia augti kaip asmenybei ir kartu su partneriais auginti savo verslą".