Raimondas Mikeliūnas

200 000 EUR

Raimondas Mikeliūnas, UAB Vekstrus direktorius ir BNI Nevėžis narys, prisimena, kad kai atėjo pirmą kartą į BNI susitikimą, jį labai sužavėjo BNI nariai, kurie laisvai reiškė savo idėjas, įdomiai pristatė savo įmones bei turėjo nepriekaištingus prezentavimo įgūdžius. Tuomet dar nariai pasidalino padėkomis, kurios siekė kelis tūkstančius ir kaip R. Mikeliūnui išsireiškė: „tada ir supratau, kad man čia vieta“. Raimondas šiuo metu į BNI veiklą įsitraukęs jau trečius metus ir nežada sustoti ties jau pasiektais projektais.

 

Verslas prieš BNI vs su BNI

„Aš vis stengiausi ką nors keisti versle, o vis gaudavosi, kad darau tą patį“ pasakojimą pradeda R. Mikeliūnas. Jis teigia, kad prisijungęs prie BNI pradėjo į viską žvelgti globaliau, iš narių gaunama informacija padeda geriau suprasti rinkos poreikius ir iškelti verslą į kitą lygį. Kartu su BNI bendruomenės pagalba jam pavyko pasiekti savo tikslinį klientą ir per metus narys sugeneruoja apie 100 000 Eur, tačiau verslininkas prognozuoja, kad pajamos tik didės.

Nuo kiekvieno žmogaus labai priklauso, ar jo užsibrėžti darbai bus įgyvendinti, ar tiesiog liks užrašų knygelėje. Prisijungus prie BNI bendruomenės atrandamos gerosios verslo praktikos, atskleidžiamos paslaptys, padedančios augti, kaip nutiko ir Raimondui.

 

Nauji įgūdžiai

„Prisijungęs prie BNI pradėjau pats visai kitaip mąstyti, nes kai atsirandi šalia tokių žmonių, kurie žiūri ir eina į priekį tai motyvuoja ir pačiam keistis“ dalinasi Raimondas. Verslininkas sako, kad BNI jį pakeitė kardinaliai, tapo visai kitu žmogumi, išmoko labai greitai pristatyti savo verslą, nesvarbu kokioje situacijoje būtų, ar tai būtų trumpas susipažinimas, ar ilgesnis susitikimas.

 

Verslininkas dalinasi, jog svarbiausia yra nuolatinis bendravimas, iš kurio galima pasimokyti ir išgirsti įdomių dalykų net skyriaus susitikimo metu. Tai leidžia tobulėti ir augti, nes ne tik mokymai atneša naujovių, bet ir buvimas BNI bendruomenėje leidžia išgirsti pačių įvairiausių istorijų.