Rekomendacijos gimsta per bendravimą

273 000 €

Draudimo brokerių įmonės „Rizikos valdymo specialistai“ pardavimo projektų vadovas - Mantas Bagdonas, per šiek tiek daugiau nei metus trunkančią narystę skaičiuoja daugiau nei 273 000 eurų apyvartą iš BNI® rekomendacijų rinkodaros programos.

Prie BNI® „Rizikos valdymo specialistai“ prisijungė, nes tai pasirodė kaip kažkas naujo, nematyta: „Patiko tai, jog visi natūraliai dalinasi kontaktais, visų santykiai šilti bei draugiški. Tai labiausiai ir sužavėjo: galimybė dalintis savo kontaktais ir taip plėsti savo pažinčių ratą,“ – pasakoja įmonės atstovas. M. Bagdonas prisimena, jog taip ir gavo vieną didžiausių savo užsakymų, kai BNI® narė jį rekomendavo įmonės, kurioje dirba jos vyras, sprendimus priimančiam žmogui.

„Kuo daugiau laiko praleidi su savo skyriaus nariais, tuo didesnis pasitikėjimas atsiranda. Individualūs susitikimai bei nuolatinis bendravimas leidžia geriau pažinti ir suprasti vieniems kitų verslus, įvertinti problematiką bei rasti reikalingus sprendimus. O taip ir gimsta rekomendacijos – per bendravimą“.

M. Bagdonas priduria, jog bendravimas su BNI Nemunas nariais padeda ne tik versle, bet ir gyvenimiškose situacijose: „Galiausiai tai nėra tik verslo platforma, tai yra žmonių platforma. Gali bendrauti, rasti reikalingus patarimus, sprendimus net ir ne verslo klausimais“.