Rekomendacijų dalinimasis – tai sėkmės formulė, atnešusi daugiau nei 75 000 eurų pajamų!

75 000 €

Aidas Navickas, UAB „Airena“ direktorius, pozityvumą ir norą padėti bei bendradarbiauti skleidžiantis BNI® Ąžuolas narys. Šis narys per 4 metų narystės laikotarpį gavo didžiulį kiekį rekomendacijų, kurių rezultatas daugiau nei 75 000 eurų papildomų verslo pajamų.

Pagrindinis verslas, kurį atstovauja verslininkas, yra prekyba autentiškomis senovinėmis plytomis, statybos, tinkavimo darbai, apdaila. Lygiagrečiai šiam verslui Aidas vysto dar kitus skirtingus verslus, kurie gyvuoja jau daugiau nei 10 metų ir kurių plėtrai padidėti net 20 proc. padėjo BNI® Ąžuolo klubas. Taip pat narys daug naudos gavo dalyvaudamas mėnesiniame susitikime BNI® lyderių forume, kurio metu jis susipažindavo vis su kitais skyrių nariais ir taip gimdavo naujos rekomendacijos ir padėkos.

Kaip pats Aidas teigia: „Šiame klube susirinkę veiklūs žmonės. Visi verslai yra skirtingi, sandorių sumos irgi skirtingos, tačiau BNI® Ąžuolo klube radau ne vieną žmogų, su kuriuo tapome geri draugai. BNI® narystė atneša ne tik papildomas pajamas verslui, bet ir asmeninį tobulėjimą, verčia pasitempti ir dirbti daugiau“.

Aidas Navickas yra vienas iš ilgiausiai narystę tęsiančių narių BNI® Ąžuolo klube. Paklaustas, kas skatina ir motyvuoja būti išskirtiniu nariu, Aidas džiaugiasi: „Esu tas žmogus, kuris mėgsta pastovumą ir dalijimąsi.“ Būtent dalijimasis rekomendacijomis, kai gali duoti jas kitiems ir gauti pats, yra maksimali BNI® organizacijos sėkmės formulė.

Paklaustas, kas lemia sėkmę versle, Aidas pabrėžia, kad „reikia būti atviru, sąžiningu, patikimu. Tuomet rezultatą pasieksi greitai.“