Sėkmę lemia pasitikėjimu grįsti santykiai, naujos pažintys ir kokybiškos verslo rekomendacijos

2 000 000 EUR

Indrė Andrulienė, įmonės UAB „West Express“ pardavimų vadovė ir aktyvi BNI Neringa narė jau penktus metus. Indrė džiaugiasi būdama BNI bendruomenės dalimi, nes produktyvi ir mokytis įkvepianti aplinka neleidžia sustoti.

Prisijungimas prie BNI

Prisijungimas prie BNI organizacijos Indrei padėjo praplėsti pažinčių bei klientų ratą, įgyti žinių apie verslo pozicionavimą, asmeninio efektyvumo, pardavimų srauto didinimą, inovacijas bei kūrybiškumą. Narė džiaugiasi, jog BNI platforma skatina tobulėti ne tik versle, bet ir gyvenime.

Įsitraukimas į BNI veiklą

I. Andrulienė dalinasi, kad į BNI veiklą aktyviai įsitraukti ją labiausiai skatina geri santykiai su nariais, pasitikėjimas ir, žinoma,  augantis užsakymų skaičius. Narė džiaugiasi pasiektais rezultatais, kurie net pranoko jos lūkesčius: „Kasmet jaučiu vis didesnį klubo narių pasitikėjimą ir palaikymą. Esu dėkinga, kad jie patiki mums ne tik savo asmeninį poilsį, verslo kelionės organizavimą, bet ir rekomenduoja mus savo pažįstamiems“.

Verslo iššūkiai bei sėkmė

BNI organizacija turizmo agentūros pardavimų vadovei padėjo išspręsti net kelis verslo iššūkius: atrasti savo tikslinį klientą, pagerinti verslo matomumą ir pristatyti savo veiklą didelei auditorijai žmonių. Indrė pasakoja, jog West Express agentūra pradėjo pasitikėti vis daugiau žmonių, planuojančių savo įmonės, verslo ar asmenines keliones. BNI rekomendacijų dėka ženkliai išaugo užsakymų srautas. Per 4 narystės metus Indrė pritraukė daugiau nei 2 000 000 EUR. „Prisijungimas prie BNI bendruomenės – tai jau yra sėkmės istorija. O man ta sėkmė nusišypsojo tik įstojus į klubą ir užmezgus naują pažintį. Taip gimė rekomendacija, kuri išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą“ dalinasi I. Andrulienė.

Paklausta, kas motyvuoja atnaujinti narystę BNI, ji drąsiai teigė: „Naujų kontaktų užmezgimas, įgytas tarpusavio pasitikėjimas ir draugiškas bendravimas tarp narių padeda ir skatina tobulėti. BNI Neringa - tai dar viena stipri komanda mano karjeroje. Tai komanda, kuria gali pasitikėti. Komanda, kuri padeda tobulėti, komanda, su kuria gali užkariauti naujus horizontus.  Sėkmę lemia pasitikėjimu grįsti santykiai, naujos pažintys ir kokybiškos verslo rekomendacijos“.