Sėkmę lemia tarpusavio santykiai, motyvacija ir bendradarbiavimas

560 000 €

Indrė Andrulienė, įmonės UAB „West Express“ pardavimų vadovė ir aktyvi skyriaus BNI Neringa narė jau trečius metus. Indrė džiaugiasi būdama BNI bendruomenės dalimi, nes produktyvi ir mokytis įkvepianti aplinka neleidžia sustoti.

 

Prisijungimas prie BNI

Prisijungimas prie BNI organizacijos Indrei padėjo praplėsti pažinčių bei klientų ratą, įgyti žinių apie verslo pozicionavimą, asmeninio efektyvumo ir laiko planavimo technikas, pardavimų srauto didinimą, inovacijas bei kūrybiškumą. Narė džiaugiasi, jog BNI platforma skatina tobulėti ne tik versle, bet ir gyvenime.

 

Įsitraukimas į BNI veiklą

I. Andrulienė dalinasi, kad ją aktyviai įsitraukti į BNI veiklą labiausiai skatina geri santykiai su nariais, pasitikėjimas ir žinoma augantis užsakymų skaičius. Narė džiaugiasi pasiektais rezultatais, kurie net pranoko jos lūkesčius: „Kasmet jaučiu vis didesnį klubo narių pasitikėjimą ir palaikymą. Esu dėkinga, kad jie patiki mums ne tik savo asmeninį poilsį, verslo kelionės organizavimą, bet ir rekomenduoja mus savo pažįstamiems“.

 

Verslo iššūkiai bei sėkmė

BNI organizacija turizmo agentūros pardavimų vadovei padėjo išspręsti net kelis verslo iššūkius, tokius kaip atrasti savo tikslinį klientą, pagerinti verslo matomumą ir pristatyti savo veiklą didelei auditorijai žmonių. Indrė pasakoja, jog jų turizmo agentūra pradėjo pasitikėti vis daugiau žmonių, planuojančių savo įmonės, verslo ar asmenines keliones.  BNI rekomendacijų dėka išaugo užsakymų srautas kas paskatino, jog narė per 2,5 metų pritraukė daugiau nei 560 000 EUR. „Prisijungimas prie BNI bendruomenės – tai jau yra sėkmės istorija. O man ta sėkmė nusišypsojo tik įstojus į klubą ir užmezgus naują pažintį. Taip gimė rekomendacija, kuri išaugo į ilgalaikį bendradarbiavimą“ dalinasi I. Andrulienė.

 

Paklausta, kas jai padeda ir labiausiai skatina pasilikti BNI, ji drąsiai teigė: „Naujų kontaktų užmezgimas, įgytas tarpusavio pasitikėjimas ir narių draugiškas bendravimas padeda ir skatina tobulėti. Sutikti žmonės ir gaunama grąža skatina likti. BNI Neringa - tai dar viena stipri komanda mano karjeroje. Tai komanda, kuria gali pasitikėti, komanda, kuri padeda parduoti, komanda, su kuria gali užkariauti naujus horizontus.  Sėkmę lemia tarpusavio santykiai, motyvacija ir bendradarbiavimas“.