Sėkmės istorija prasidėjo sporto salėje

2,8 mln €

Jonas Kungys, UAB „Jostatyba” vadovas, ilgalaikis BNI Baltia narys, prisijungęs prie skyriaus prieš beveik penkis metus. „Prisijungti paskatino mano kolega, tiesiog papasakojo apie BNI ir pasakė, kad BNI Baltia yra laisva statybų sektoriaus vieta. Susipažinęs su BNI veiklos principais ir susipažinus su kitais nariais susitikime, nebegalėjau atsisakyti“. Šių minčių vedamas verslininkas tapo nariu ir dabar sėkmingai bendrauja su savo srities profesionalais bei pats dalijasi patirtimi.

 

Verslo su BNI pokyčiai

Pašnekovas išduoda, kad prisijungus prie BNI verslas kaip vyko taip ir vyksta, nes dar iki prisijungimo buvo padarytas didelis įdirbis, tačiau BNI tikrai padėjo gauti įvairių rekomendacijų bei kontaktų. „Mūsų verslas yra statybų paslaugos ir dažnai atliekame tik rangovo paslaugas. Man didesnė pridėtinė vertė yra reikiamo produkto gavimas arba jei yra būtinybė subrangovo, reikiamų medžiagų, arba įrenginių. Aš visada pirma kreipiuosi į BNI narius ir tada gaunu rekomendaciją, kuri ir yra man didelė pagalba bei nauda“. Taip pat, Jonas išskiria, jog BNI padėjo pagerinti prezentavimo įgūdžius, išsigryninti tikslinį klientą bei išmokė pristatyti savo įmonę trumpai ir aiškiai.

 

Sėkmės istorija prasidėjo sporto salėje

J. Kungys dalinasi, kad jo sėkmės istorija prasidėjo spontaniškai, sporto salėje, jis daug metų lankėsi viename sporto klube, kur nuolat sutikdavo vieną pažįstamą, kuris įrenginėja ir dirba su lėktuvų dizainais. Jie vis pasijuokdavo, kad yra kolegos tik vienas ant žemės, o kitas ore. Jau prieš kelis metus, ne vieną kartą jis Jonui buvo užsiminęs, jog planuoja statyti gamybinį pastatą, tačiau taip pokalbis ir nutrūkdavo. Tačiau šiais metais Joną informavo, kad gavo jau leidimą statyti pastatą ir jau rimtai reikia kibti į projektą ir jei Jonui dar aktualu jis gali sudalyvauti konkurse.

J. Kungys apie šį galimą projektą užsiminė kitam BNI Baltia klubo nariui, UAB Šiltinimo sistemos vadovui, Vaidui Geraltauskui. Vaidas yra vienas iš pagrindinių Jono tiekėjų ir dažnai su juo dalinasi būsimais bei esamais projektais. Klubietis Joną informavo, jog labai gerai pažįsta šį užsakovą ir kadangi jis puikiai žino visus Jono objektus, o taip pat jo stipriąsias ir silpnąsias vietas, jis rekomendavo J. Kungį kaip patikimą darbo partnerį. Po šio pokalbio Jonas sulaukė užsakovo skambučio: „Jonai, aš su niekuo daugiau nebendrauju, bendrauju tik su Jūsų įmone, duok man skaičius, duok sąmatą ir imkis darbų“. J. Kungys dalinasi, kad kai užsakovas investuoja nemažus pinigus, milijonus jam yra labai svarbios žmogaus iš savos aplinkos rekomendacijos, vien tik objektų pavyzdžių neužtenka.

 

BNI privalumai, kurie padeda tobulėti

Narys labai džiaugiasi būdamas BNI Baltia skyriaus dalimi, nes nariai šiltai tarpusavyje bendrauja ir vyrauja gera vidinė harmonija. O paklaustas apie BNI privalumus, kurie jam labiausiai padeda ir atneša naudos, narys atsakė, kad „aš čia esu dėl bendruomenės, kuri noriai dalyvauja šioje veikloje, nori rekomenduoti, nori gauti rekomendacijas, patys žmonės yra užsidegę ir motyvuoti“.