Siekiant asmeninių ir verslo tikslų, verta pasinaudoti puikiu BNI įrankiu!

72 000 €

Linas Stalnionis, UAB „Verslo inžinieriai“ vadovas ir skyriaus BNI Geležinis Vilkas narys, kuris turi išsikėlęs ne tik asmeninius tikslus, bet ir siekia pagerinti savo skyriaus rodiklius bei vidinę atmosferą!

Jo kelias BNI® bendruomenėje prasidėjo prisijungus prie BNI klubo Lithuanica, tačiau peržiūrėjęs savo darbotvarkę, turėjo ieškoti sau tinkamesnio susitikimo laiko, o skyrius BNI Geležinis vilkas buvo pats geriausias pasirinkimas. Kaip pats narys sako: „Prisijungiau prie BNI organizacijos dėl veikiančios sistemos ir galimybės būti tarp aktyvių, verslių ir geranoriškų žmonių“.

Verslininkas jau stojant į BNI žinojo, kaip veikia sistema ir tikėjo Giver`s Gain filosofija, kurios pamatas yra tikėjimas, jog laimi besidalinantys. „Įstojus į klubą, reikėjo tiesiog atlikti veiksmus. Kai žinai, ko nori ir ką reikia padaryti, pasiekti rezultatus nėra labai sunku. O rezultatai – per du metus sugeneruota 72 000 eurų pajamų BNI narių dėka.“ Taip pat stipriai išaugo Lino žinomumas verslo bendruomenėje, tad dalį rekomendacijų narys gauna ne tik iš savo klubo narių, bet ir iš kitų BNI skyrių.

„BNI yra puikus įrankis ir kiekvienas narys gali nuspręsti, ar juo pasinaudos siekiant verslo ir asmeninių tikslų.

Vos per daugiau nei dvejus metus nariui pavyko ne tik įgyvendinti teigiamus pokyčius versle, bet ir tobulinti savo asmeninius įgūdžius: „pradėjau geriau komunikuoti, tapo lengviau kurti santykius su kitais žmonėmis“. O siekdamas dar spartesnio asmeninio augimo šuolio, Linas tapo klubo BNI Geležinis vilkas prezidentu. Verslininkui šios pareigos skyriuje padės tapti labiau matomu, leis tobulinti kalbėjimo įgūdžius prieš auditoriją ir įgyvendinti savo asmeninius tikslus bei įvykdyti norimus atstovaujamos įmonės prekės ženklo pokyčius