Stambiausias projekto partneris - BNI Lietuva Facebook puslapio dėka

40 % įmonės apyvartos

Lukas Gudinauskas, reprezentacinių tinklapių bei elektroninės komercijos sprendimų įmonės MB „Picture Ideas“ bendrasavininkas bei projektų vadovas, teigia, kad prie BNI® prisijungti jį paskatino tikėjimas pagrindine organizacijos idėja: “Laimi besidalijantys” (angl. Givers Gain®). Verslininko manymu, ši filosofija stipriai jaučiama BNI Amber skyriuje, kurį apibūdina kaip draugiškų, komunikabilių žmonių bendruomenę, sukuriančią puikią atmosferą neformalaus bendravimo dėka. Į verslo klubą buvo priimtas itin  šiltai, o čia jau po kelių mėnesių pajautė narystės klube finansinę naudą: “Kolegos per šiek tiek daugiau nei vienerius metus davė beveik 50 rekomendacijų, iš jų 19 virto realiais užsakymais, kurie sugeneravo daugiau nei 25 tūkstančius eurų pajamų. Tai sudaro apie 40 procentų visos įmonės metinės apyvartos. “

MB „Picture Ideas“ vadovas džiaugiasi, kad BNI® organizacija puiki vieta asmeniniam tobulėjimui ir verslo plėtrai:

“Vykstantys BNI® mokymai prisidėjo prie geresnio verslo suvokimo. Džiugina naudingos naujos verslo pažintys, ryšiai, gaunami projektai į geidžiamas užsienio rinkas”, - teigia L. Gudinauskas. 

Užsimindamas apie ateities planus, verslininkas priduria, kad svajoja apie bendrų projektų kūrimą ir įgyvendinimą drauge su klubo nariais, kad padidintų ne tik savo, bet ir kitų BNI® narių pajamas. Paprašytas duoti patarimą kitiems, L. Gudinauskas siūlo sekti BNI Lietuva Facebook puslapį, kuriame ir išvydo savo būsimą stambiausio projekto partnerį ir užsakovą BNI® narystės metu. “Labai svarbu stebėti pagrindinį Facebook BNI Lietuva puslapį,  kitų verslo klubų narių veiklą”, - patirtimi dalinasi verslininkas.