Stereotipai dingsta, kai ateini ir pamatai kaip yra iš tikrųjų

Reklamos gamybos įmonės „Mylida“ direktorė Katažyna Tareilis, prie Vilniaus verslo klubo BNI Gediminas prisijungusi prieš beveik 2 metus, visus abejojančius BNI organizacijos efektyvumu ir nauda skatina nebūti kategoriškiems ir pirmiausia pasisvečiuoti kuriame nors klube. Anot narės, kai pajauti klube tvyrančią energiją ir pozityvumą, visi stereotipai dingsta: „Mane į klubą pasisvečiuoti pakvietė kitas narys, turėjau daug nuostatų, todėl abejojau dėl prisijungimo, bet atėjusi į klubą buvau sužavėta iškart: klubo nariai juokavo, šypsojosi, buvo atsipalaidavę ir elgėsi vieni su kitais kaip su draugais. Tai nebuvo panašu į įtemptą kostiumuotų vyrukų susirinkimą, kur čia ir dabar priimami verslo sprendimai.“

Santykių kūrimas

Katažyna sako, kad būtent žmonės ir klubo „politika“ buvo tai, kas lėmė jos apsisprendimą tada ir dėl ko ji ir šiandien yra BNI bendruomenės dalis: „Tikrai nesitikėjau, kad vienoje vietoje gali būti tiek daug protingų, įdomių žmonių, su kuriais gali dalintis patirtimi bei vis kažko išmokti.“ Narė sako, kad net būdama ganėtinai jauna klubo nare jaučiasi naudinga kitiems, galinti prisidėti prie kito verslo sėkmės ir augimo, o tai įkvepia, motyvuoja ir skatina judėti tik pirmyn.

Laimi besidalinantys

Katažyna pasakoja, kad pirmi metai buvo susipažinimo ir pasitikėjimo įgyjimo metai, klubo nariai patys įvertino „Mylidos“ teikiamas paslaugas ir tik tada pradėjo rekomenduoti Katažyną kitiems: „Mes nesame pirklių klubas, prieš rekomenduojant visada pirmiausia išbandome BNI narių paslaugas ir produktus ir taip užtikriname, kad rekomendacija yra kokybiška.“ Narė sako, kad antrais metais pasimatė tikroji finansinė BNI grąža verslui, atsirado daug naujų klientų bei naudingų kontaktų.

Katažyna džiaugiasi, kad BNI Gediminas mikroklimatas jos verslui yra labai palankus, čia yra daug sinerginių verslų ir nėra tiesioginių konkurentų. Anot narės, labai svarbu išsirinkti tinkamą BNI verslo klubą tiek sau kaip asmenybei, tiek verslo atžvilgiu.