Su BNI® kelionė link užsibrėžtų tikslų vyksta užtikrinčiau ir greičiau

45 000 €

Kai esi aktyvus, bendraujantis, ieškantis naujų idėjų, tikslų ir galimybių labai svarbu, kas tave palaiko ir motyvuoja judėti pirmyn ir nesustoti. Narystė BNI® Kėdainis klube man padeda augti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime.

Kiekvieną dieną siekti maksimumo yra lengviau, kai turi tvirtą profesionalių kolegų palaikymą, kai žinai, jog visada gausi atsakymą į bet kokį klausimą.

BNI® Kėdainis klube yra skirtingi verslai, skirtingos patirtys, skirtingi žmonės, kuriuos vienija pozityvus mąstymas, kryptingas tikslų siekimas, nuoširdus bendravimas, noras padėti kolegoms,  neribotos galimybės. Būtent tai mane ir sužavėjo pirmą kartą apsilankius klube ir apsisprendus dėl narystės. Tai buvo vienas iš geriausių mano sprendimų gyvenime! 

Per nepilnus narystės metus klubo dėka susipažinau su patikimais naujais verslo partneriais ir užsakovais, taip pat susiradau gerų draugų, į kuriuos galiu kreiptis visais gyvenimo atvejais.

Esu dėkingas skyriaus nariams, kurie dalinosi savo verslo patirtimi, palaikė, padėjo įkurti įmonę ir per nepilnus metus sugeneruoti ketvirtadalį metinės apyvartos, t.y. 45 000 eur. Tai yra dvigubai daugiau negu tikėjausi pradžioje! 

Įsitikinau, kad su BNI® kelionė link užsibrėžtų tikslų vyksta užtikrinčiau ir greičiau.