Tikrai žinau vieną – su BNI įmanoma viskas

180 000 EUR

Vilmą Sabaliauskienę prie BNI organizacijos 2015 m. paskatino prisijungti tikėjimas, jog jos ir BNI vertybės sutampa. Per ketverius narystės metus pirmąjame BNI Lietuva verslo klube - BNI Amber, Vilma rekomendacijų dėka sugeneravo daugiau nei 170 tūkst. eurų pajamų. Narė sako, kad prie šios sėkmės labiausiai prisidėjo individualūs susitikimai*, kurių metu turi puikią galimybę pažinti žmogų, jo poreikius ir tikslingai rekomenduoti.

Per paskutinius tris metus įvyko daug svarbių pokyčių: savo vietą BNI Amber verslo klube Vilma perleido savo kolegei, o pati kurį laiką buvo šio klubo ambasadore*. Taip pat, per šį laiką Vilma įkūrė pirmąjį Lietuvoje Executive* segmento skyrių - BNI Gediminas, ir tapo jo direktore. Kaip ir kodėl įvyko šie pokyčiai, kokią įtaką jie padarė „ILAW LEXTAL“ kontorai bei Vilmos asmeniniam augimui?

Papasakokite, kaip tapote BNI Amber ambasadore?

2020 m. pradėjau BNI Gediminas įkūrimo kelią, tad didžiausią dėmesį skyriau ten. Nusprendžiau savo narystę perleisti savo kolegei, o tai pasiteisino tiek asmeninio augimo prasme man ir, manau, mano kolegei, tiek ir verslui. Manau, kuo daugiau kolegų, kuriems tinka BNI vertybės, mes įtraukiame į BNI veiklą, tuo daugiau sinergijų turime, ir tuo efektyviau išnaudojame BNI vertes (mano kontoros atstovai narystes turi jau 5-iuose BNI verslo klubuose.) Man labai svarbu ne tik kurti, bet ir išlaikyti santykius su BNI nariais, todėl perleidusi narystę iš klubo neišėjau, o kurį laiką buvau klubo ambasadore.

Kaip naujo skyriaus įkūrimas įtakojo jūsų asmeninį ir verslo augimą?

Sprendimu steigti BNI Gediminas džiaugiuosi nuo pat pirmos dienos. Kai matau įmonių vadovus ir savininkus, kurie ne tik generuoja rekomendacijas vieni kitiems, bet ir kartu pradeda bendrus projektus - mano širdis dainuoja, o šypsena nedingsta iš veido. Sukurti tokią aplinką, kurioje sėkmingi verslininkai gali dalintis verslo sprendimais bei patarimais ir taip padėti vieni kitiems augti, yra didžiulė laimė ir galia. Klubo steigimo procesas buvo didžiulis iššūkis ne tik dėl to, kad BNI executive formatas buvo naujas, tačiau ir dėl to, kad klubą atidarėme per karantiną ir neturėjome nei vieno gyvo susitikimo! Didžiausias Ačiū klubo ambasadorei Linai Armaitytei ir steigėjų komandai, be kurių nebūčiau to padariusi.

Per 4 narystės metus BNI Amber sugeneravote 170 000 EUR pajamų. Ar po įvykusių pokyčių BNI generuojamos pajamos pakito?

Kadangi BNI organizacijoje esu jau 9-tus metus, sunku suskaičiuoti gaunamas pajamas iš antrinių, o kartais ir tretinių rekomendacijų. Galiu pasakyti, jog vidutiniškai per mėnesį iš BNI sugeneruojame apie 15 0000 EUR pajamų, kas per metus yra apie 180 000 EUR.

 

---

 

*Individualūs susitikimai - BNI 1-2-1 susitikimas" yra vienas iš susitikimų formatų, kurie vyksta tarp dviejų BNI narių. Tai yra trumpas privatus susitikimas, kuris suteikia galimybę nariams geriau pažinti vienas kitą ir išsiaiškinti, kaip jie gali vienas kitam padėti savo verslo plėtrai.

*Ambasadorius BNI ambasadoriai dažnai yra patyrę BNI nariai, kurie puikiai supranta organizacijos principus ir procedūras. Jų tikslas yra prisidėti prie organizacijos augimo, plėtros ir užtikrinti sėkmingą naujų narių įsiliejimą į BNI organizaciją.

*Executive segmentas - Verslo savininkams ir aukščiausiems įmonių vadovams, kurių apyvarta viršija 1 mln. eurų narystės modelis.