Tikslingai ieškant, visada rasi reikiamą kontaktą

516 000 €

Vilniaus verslo klubo BNI Aitvaras narys ir MB „LT būstas“ įkūrėjas Paulius Šernas prie BNI bendruomenės prisijungė prieš metus su puse. Per trumpą laiką Paulius spėjo įsitikinti BNI organizacijos veiksmingumu ir drąsiai sako, kad sistema veikia: „Prie BNI bendruomenės prisijungiau neturėdamas konkrečių tikslų, bet atsitiko taip, kad BNI dėka įgyvendinome didžiausią savo įmonės projektą.“ Vidaus apdailos ir interjero dizaino paslaugas teikiančios įmonės vadovas prisimena, kaip viename naujienų portale sužinojo, jog į Lietuvą atkeliauja stambus nekilnojamojo turto vystytojas. Supratęs, jog tai yra puiki galimybė bendradarbiauti, Paulius iš karto kreipėsi į BNI bendruomenę: „Buvo vienas tikslingas konkrečios įmonės ieškojimas. Mano atveju, užteko dukart parašyti, ko ieškau į BNI Lietuva narių Facebook grupę ir kontaktas atsirado!“ Paulius džiaugiasi, kad rastas kontaktas virto realiu sandoriu – 60-ties butų įrengimu, o tokio projekto įgyvendinimas turėjo įtakos ir kitiems pokyčiams: „Padidėjo klientų bei partnerių ratas, paaugo komanda, tačiau geriausias įvykęs pokytis yra atsiradusi galimybė rinktis, su kuo norime dirbti.“

Narys sako, kad BNI sistema yra orientuota į santykių kūrimą, ir laikantis BNI disciplinos greitai susipažįsti su naujais žmonėmis, kurie tampa ne tik tavo draugais, partneriais, bet kartais net verslo bendrasavininkais! Paulius pasakoja, kad vieno BNI susitikimo metu, su kitu klubo nariu įsikalbėjus apie bendrą pomėgį žvejoti, gimė pramoginės žvejybos idėja, kuri greitai virto papildomu verslu!

Paulius priduria, jog BNI sistema veikia tik dėl pačių narių aktyvaus įsitraukimo ir disciplinos, todėl kaip pats sako, čia atėjo ne tik imti, bet ir duoti. Bendravimas, vienas kito palaikymas, ir komandinės pastangos vardan kiekvieno nario verslo sėkmės yra šios organizacijos pamatas.