Tinkamas kontaktas tinkamu laiku ir įdėtos pastangos padeda sugeneruoti daugiau rekomendacijų!

50% pajamų

Paulius Gesevičius, įmonės UAB „Dusėtai“ vykdomasis direktorius ir skyriaus BNI Bokštas narys. Jis norėdamas surasti naujų pažinčių bei kontaktų, net nedvejodamas nusprendė prisijungti prie naujai besikuriančio skyriaus, kuriame sėkmingai bėga antrieji narystės metai.

Verslininkas labiau orientuojasi į BNI® organizacijos siūlomas galimybes, o ne į finansinę pusę, kadangi narystės mokestis yra iš tiesų nedidelis lyginant su gaunamomis naudomis. „Kai klube yra virš 30 skirtingų verslo sričių profesionalų, galima iš jų pasimokyti ne tik darbo specifikos, analizuoti jų naudojamas strategijas, bet ir kartu padiskutuoti rūpimais klausimais ar paprašyti pagalbos.“

Lietuvoje netikėtai paskelbus karantiną, BNI teikiama nauda pasijautė labai žymiai. Verta paminėti nuotoliniu būdu organizuojamus mokymus tiek  lietuvių, tiek anglų kalbomis, kurie leido pamatyti, kaip veikia ir išgyvena šį laikotarpį kitos įmonės. Nors tai sustabdė nario verslą, tačiau, nepaisant visų iššūkių, BNI narių dėka Paulius atrado kontaktą, atnešusį jo verslui didžiausią naudą. „Bendradarbiavimas su šiuo kontaktu tęsiasi nuo pat karantino pradžios iki dabar“. Šis naujas kontaktas sugeneravo „daugiau nei pusę iš BNI gautų pajamų. Tačiau norint išlaikyti turimus ryšius, reikia įdėti daug darbo ir pastangų, nes taip gali gimti ne viena rekomendacija bei sukuriama galimybė generuoti daugiau nei pusę įmonės pajamų“.

Paklaustas apie asmeninius ir verslo pokyčius, Paulius džiaugiasi; „Radau puikiai veikiančią sistemą, kurios dėka susisteminau savo TOP kontaktus. Išsigryninau prioritetus, ko reikia mano verslui, kad jis sparčiau augtų, o gaunamos pajamos didėtų.“ Be to, „perlipus per save“, tapo daug lengviau bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. „Online susitikimų metu atsiranda puiki galimybė pabendrauti ir plėsti savo ryšius, nes nežinai, kada gali atsirasti naudingas ir reikalingas kontaktas.