Vienas online susitikimas Vokietijoje atnešė beveik 50 000 tūkst. eurų papildomų pajamų!

50 000 €

Sandra Antanaitienė, įmonės „Eustilija“ produkto plėtros vadovė ir naujai įsikūrusio BNI® Hanza moterų klubo narė. Sandra ypač sėkmingai pradėjo savo kelią su BNI, kadangi dar net oficialiai neatsidarius BNI Hanza skyriui, jos atstovaujamas verslas rado partnerį Vokietijoje, kurio dėka gavo papildomų pajamų – beveik 50 000 tūkst. eurų!

Narė BNI® organizacijoje įsiliejo su verslu, kurio pagrindinė idėja yra drabužių siuvimas iš medvilnės ir lino bei partnerystes su užsienio įmonėmis. Paklausta, kaip nusprendė prisijungti prie BNI® bendruomenės, sako: „Mane jau daug anksčiau kalbino prisijungti prie BNI® klubų, tačiau vis kilo dvejonių, kad drabužių sričiai nelabai tinkama vieta. Tačiau su didele energija ir užsidegimu mane pakvietė prisijungti draugė, o draugę reikia palaikyti.“ Narė tikrai džiaugiasi šiuo priimtu savo sprendimu, nes prisijungė prie pirmojo labai šaunių moterų klubo Lietuvoje.

Vokietijos BNI narių užsakymų dėka įmonei pavyko išlaikyti darbo vietas sunkmečiu ir toliau sėkmingai klestėti. Kaip pati Sandra Antanaitienė sako: „Labai džiaugiamės, kad tokiu metu pavyko išsaugoti visus komandos narius!”

Sandra pasakodama nesitikėjo, kad vienas susitikimas gali atnešti tiek daug vertės, o kadangi šis klubas atsidarė karantino metu, tai visi susitikimai vyko tik online formatu. Pakviesta skyriaus direktorės sudalyvavo Vokietijos BNI klube su mintimi, kad siūlys savo lininių drabužių kolekciją. Tačiau tuo metu norint išgelbėti verslą, pradėjo siūti kaukes, ir tai jai padėjo užmegzti kontaktą su Vokietijos skyriaus nariu, kuris iš karto po susitikimo paprašė atsiųsti kaukių pavyzdžių. Kaip pati narė sako: „Jau po dviejų dienų įvyko užsakymas! Gamindavome ir siųsdavome kaukes daugiau nei kelis kartus per savaitę, o kartais net kiekvieną dieną, kas ir lėmė gautą beveik 50 000 tūkst. eurų sumą.”

Paklausta, ar online formatas yra tinkamas, Sandra labai nuoširdžiai atsako, kad tai yra puikus formatas, lengva bendrauti ir net nekyla jokių abejonių, nes tikrai vertėjo prisijungti prie BNI bendruomenės!