Vienas skambutis, laimėtas projektas ir sugeneruota 1 500 000 eurų rekomendacija!

1 500 000 €

Donatas Juknevičius UAB „Sintervalas“ ir Vilmantas Ladyga UAB „3p logistics“ - įmonių atstovai ir šių metų liepos mėnesį atsidariusio skyriaus BNI Gediminas nariai. Jų įsitraukimas ir tarpusavio santykių palaikymas skyriuje padėjo vienas kitam sukurti sėkmės istorijos vertą rekomendaciją!

Nors šis išskirtinis skyrius atsidarė Lietuvoje įvesto karantino laikotarpiu, tai nesustabdė narių noro jungtis prie BNI bendruomenės ir augti. Kaip sakė Donatas: „Net nebuvo minčių, kad viskas sustos, o kaip tik galvojau, kad viskas pagerės ir judėsime pirmyn“. Taip pat ir Vilmantas džiaugiasi prisijungęs, nes „skyrius yra aktyvus ir esu tikras, kad ateityje turėsime teigiamų pokyčių visiems“.

Verslininkas Donatas Juknevičius savo sėkmės paukštę pagavo dalyvaudamas konkurse, kuriame bandė laimėti net keletą kartų. Ir galiausiai jam pavyko! Prie šio projekto sėkmės ženkliai prisidėjo vos vienas Vilmanto Ladygos skambutis, nes jis pažinojo įmonės atstovus, su kuriais norima dirbti. Taip buvo laimėtas projektas, kurio vertė siekia net 1 500 000 eurų! Kaip pats Vilmantas pasakoja: „nagrinėdamas Smartsheet sistemą ir bandydamas susipažinti su skyriaus kolegų poreikiais, pamačiau ieškomą įmonę su kuria dirbu jau 15 metų. Susisiekiau su klubo kolega ir įmonės savininkais, kuriems ir rekomendavau įmonę UAB „Sintervalas“, kaip patikimą verslo partnerį“.

Ši įspūdingo dydžio rekomendacija, sugeneruota tarp dviejų skyriaus narių, yra puikus pavyzdys, įrodantis, jog dalintis ir padėti vienas kitam tikrai verta, nes kartais vos vienas skambutis gali atverti naujas galimybes! Vilmantas dalinasi: „aš dažnai gyvenime ir versle sakau, kad nepabandęs nesužinosi, todėl jei aktyviai bandysime ir įsitrauksime, pavyks visiems“.

Narys Donatas džiaugiasi savo skyriaus puikia atmosfera ir kolegomis, kurie yra savo sričių specialistai. „Jie yra kaip šeimos nariai, su kuriais esu kartu ir už juos džiaugiuosi. Jais pasitikiu ir galiu skambinti bet kada ir paprašyti pagalbos.“

Šis narių bendradarbiavimas atskleidžia, kaip svarbu būti vieningiems ir draugiškiems, nes patys geriausi projektai ir gimsta netikėtai